IMPAKT FESTIVAL 2022
The Curse of Smooth Operations
IMPAKT Centre
Steenweg 26
HET HUIS UTRECHT
IMPAKT TV Online
Het IMPAKT Festival 2022 draait om de volgende stelling: TECHNOLOGIE IS HET MEEST ONBEVREDIGEND ALS ZE WERKT. We weten allemaal hoe frustrerend het kan zijn als technologie niet werkt, onvoorspelbaar is of er helemaal mee ophoudt. Van 2 – 6 november nodigt het IMPAKT Festival je uit om in de tegenovergestelde richting te denken: zou het zo kunnen zijn dat technologie het meest onbevredigend is als ze wél goed werkt of zelfs de verwachtingen overtreft?
Het idee dat technologie kan zorgen voor ultieme bevrediging en tegelijkertijd voor volledige teleurstelling is verbijsterend en paradoxaal. Omdat de kunst bij uitstek in staat is om met zulke tegenstrijdigheden om te gaan, zet het IMPAKT Festival 2022 kunst in het middelpunt in een programma met twee tentoonstellingen, filmvertoningen, lezingen, talks en performances.
Gecureerd door Erik Bünger and Florian Wüst.
IMPAKT Festival 2022 The Curse of Smooth Operations
2 – 6 november 2022
Utrecht en online
Tentoonstelling The Curse of Smooth Operations
2 november 2022 – 8 januari 2023
IMPAKT [Centrum voor Mediacultuur] (Lange Nieuwstraat 4) en Steenweg 26, Utrecht
IMPAKT Festival 2022 The Curse of Smooth Operations zoekt vrijwilligers! Wil je een kijkje nemen achter de schermen van een vijfdaags mediafestival met een programma van twee tentoonstellingen, filmvertoningen, lezingen, talks en performances? Meld je dan aan via dit formulier: