EN

Regels voor bezoekers

Tijdens een bezoek aan de tentoonstelling

  1. Houd 1,5 meter afstand, zowel buiten als in de instelling.
  2. Blijf thuis als u een van de volgende klachten hebt: neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest, verhoging.
  3. Blijf thuis als u of iemand in uw naaste omgeving koorts heeft en/of benauwdheid klachten.
  4. Bezoeken van de expositie is alleen mogelijk indien u in het bezit bent van een online reservering met een geldig entreebewijs voor de dag en het tijdslot waarop geboekt is.
  5. Kijk op A CROWDED SKY voor meer informatie over het reserveren van een ticket.
  6. Kom op tijd of maximaal 15 minuten voor starttijd – niet eerder – om wachtrijen te voorkomen. 10 minuten na aanvang vervalt de reservering en kan uw recht op toegang vervallen.
  7. Betaal alleen met pin.
  8. Houd eigendommen gedurende de expositie bij u. Er zal tijdelijk geen mogelijkheid voor garderobe zijn.
  9. Volg altijd de hygiënemaatregelen.
  10. Volg altijd de aanwijzingen van medewerkers van IMPAKT.

 

 

Hygiëne regels

  1. Was je handen na contact handelingen op plekken waar ook anderen geweest zijn 20 seconden met water en zeep. Daarna handen goed drogen met papieren handdoek. Gooi papier daarna weg in een afsluitbare afvalbak.
  2. Was ook je handen voordat je naar buiten gaat, als je weer thuiskomt, als je je neus hebt gesnoten, voor het eten en nadat je naar de wc bent geweest.
  3. Hoest en nies in de binnenkant van je elleboog.
  4. Gebruik papieren zakdoekjes om je neus te snuiten en gooi deze daarna weg in een afsluitbare afvalbak, was daarna je handen.
  5. Schud geen handen.
  6. Houd 1,5 meter afstand van anderen.

Deel
Website by HOAX Amsterdam